Nissan Magnite 2021: Prezentace, ceny, technická data

Poté, co japonská automobilka Nissan nedávno představila SUV Ariya, potvrdila, že pracuje na zcela novém SUV, které bude sdílet stejné základy jako model Renault Triber. Představena byla plně elektrická verze Nissan Magnite 2021, která se vyrábí výhradně pro indický trh.

Společnost Nissan nedávno zveřejnila několik obrázků a videí ze svého připravovaného vozidla Magnite. Podle Nissanu dostane nový model sériovou verzi v lednu příštího roku. Na první pohled vypadá SUV Magnite atraktivně a futuristicky. Díky svému jedinečnému designu by toto SUV mělo být rozhodně velmi konkurenceschopné.

Design, platforma Nissan Magnite 2021

Jak již bylo zmíněno dříve, výrobce zveřejnil několik obrázků crossoveru Nissan Magnite 2021 . Nové obrázky ukazují, že nadcházející Magnite si zachová stejný design jako koncepční model. Tímto způsobem toto SUV vypadá jedinečně a má uznávanou přední kapotáž od Nissanu. Stejně jako mnoho dnešních SUV Nissan, i Magnite je základem platformy cmf-a +. Design je robustní a vidíme velké grily Datsun a ostré světlomety, které vypadají větší než u koncepčního modelu.

Denní světlo LED ve tvaru písmene L na koncepčním modelu bylo také nahrazeno chromovanými vložkami. Díky tomu tento model vypadá kvalitněji a sportovněji. I když je zadní část tohoto SUV také atraktivní a výrobce použil stejný tvar zadního světla, jaký jsme viděli u modelu Kadjar. Boční profily byly zeslabeny a mají krásná a elegantní kola.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vlastnosti kabiny

Interiér modelu Nissan Magnite 2021 je bohužel stále záhadou. Z toho, co jsme slyšeli, bude nový model stylový a moderní.

Výrobce učiní svou kabinu velmi konkurenceschopnou díky mnoha vysoce kvalitním materiálům. Společnost Nissan nedávno odhalila, že Magnite bude velmi technickým SUV. Stejně jako mnoho dnešních modelů bude mít nadcházející Magnite novou 8palcovou dotykovou obrazovku, která není sdílena s Renaultem, tempomat, 360stupňový fotoaparát a mnoho možností připojení. Můžeme také očekávat, že mnoho pomůcek pro řidiče bude součástí standardní výbavy.

Podrobnosti o hnacím ústrojí Nissan Magnite 2021

Zcela nový Nissan Magnite 2021 bude sdílet své silné stránky s SUV Renault HBC a Renault Triber MPV. Podle nejnovějších zpráv bude nadcházející Magnate poháněn dvěma variantami motoru.

První varianta využívá tříválcový atmosférický motor s objemem 1,0 litru a výkonem 1,0 litru, který je k dispozici s pětistupňovou manuální převodovkou. Další je však volitelný a skládá se z přeplňovaného tříválcového 1,0litrového motoru s výkonem 70 kW. Na rozdíl od prvního motoru lze tento zvolit s pětistupňovou manuální převodovkou nebo automatickou převodovkou CVT.

Datum vydání a cena

Na prvních fotografiích vypadá nový Nissan Magnite 2021 atraktivně a stylově. Nadcházející SUV Nissan bude vyvíjeno v Japonsku a vyráběno v závodě Oragadam poblíž Chennai. Musíme zmínit, že Magnite bude na indických trzích poprvé k dispozici později v tomto roce.

Později však můžeme očekávat, že bude debutovat i v jiných zemích. Pokud jde o ceny, výrobce nezveřejnil přesné údaje, ale přijatelné je cokoli pod 25 000 eur.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.