Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

The Nissan Pathfinder 2023 je pátou generací oblíbeného sportovně užitkového vozu Nissan. Novinka pro modelový rok 2022, 2023 Pathfinder obsahuje nové obložení Rock Creek, které nabízí pečlivý výběr odolného hardwaru. Nový Pathfinder soutěží se zavedenými modely, jako je tento brod Bronco, Kia Telluride a Jeep Grand Cherokee na.

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

I když není tak divoký jako Bronco nebo tak luxusní jako Grand Cherokee, Pathfinder má v rukávu několik trumfů, především dobře vyladěnou jízdu, maximální tažnou kapacitu 6000 liber a dostatek prostoru pro až osm lidí.

Nissan Pathfinder 2023: co je nového?

Nissan nabízí nový stupeň výbavy Rock Creek pro Pathfinder 2023, který se nachází mezi SV a SL. Rock Creek se vyznačuje 5/8″ stoupačkou, zakázkovou palubní deskou s tmavšími detaily exteriéru, střešním nosičem, 18″ koly s terénními pneumatikami s hlubokým vzorkem, exkluzivním označením, kapitánskými sedadly druhé řady a LED mlhovými světly. Mezi další přednosti patří koženkové čalounění, oranžové kontrastní prošívání a prostorový monitor.

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Kromě toho může Pathfinder Rock Creek dosáhnout mírného zvýšení výkonu při použití prémiového paliva. Všechny Nissan Pathfinder mají 3,5litrový motor V6 s výkonem 284 koní a točivým momentem 259 lb-ft. Nicméně Rock Creek dosahuje 295 koní a 270 lb-ft točivého momentu díky revidovanému rozdělení paliva. Standardem je pohon předních kol, na přání je k dispozici pohon všech kol napříč celou řadou (Pathfinder Rock Creek má AWD standardně).

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Nissan Safety Shield 360 & ProPILOT Assist

Všechny 2023 Pathfindery jsou standardně vybaveny Nissan Safety Shield 360, pokročilým asistenčním balíčkem řidiče, který mimo jiné zahrnuje varování před mrtvým úhlem, varování před přejezdem, varování před kolizí, automatický zadní brzdový asistent a varování před opuštěním jízdního pruhu.

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Pathfinder SV a Rock Creek jsou vybaveny funkcí ProPILOT Assist, která umožňuje poloautonomní jízdu na dálnicích s jedním pruhem. Pathfinder SL a Platinum také obsahují ProPILOT Assist s Navi-Link, což je systém, který využívá navigační data k proaktivnímu snižování rychlosti v zatáčkách a na výjezdech z dálnic.

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Ceny a varianty výbavy

Nissan Pathfinder 2023 je k dispozici v pěti úrovních výbavy: S, SV, Rock Creek, SL a Platinum. Níže naleznete stručný přehled jednotlivých variant výbavy včetně ceny a standardní výbavy. Ceny zahrnují destinační poplatek 1 295 eur.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pathfinder S

Ceny Nissanu Pathfinder S začínají na 36 295 EUR (FWD) a 38 195 EUR (AWD). Je vybaven LED světlomety, 18palcovými koly, třízónovou klimatizací, druhou řadou sedadel, bezdotykovým klíčem, startovacím tlačítkem a 8palcovým dotykovým displejem infotainmentu s Apple CarPlay a Androidem. automobil vybavené.

Pathfinder SV

Ceny Nissanu Pathfinder 2023 SV začínají na 39 115 EUR (FWD) a 41 015 EUR (AWD). Má elektricky nastavitelná a vyhřívaná přední sedadla, vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, kožený volant, dálkové ovládání motoru a bezpečnostní technologie jako varování před opuštěním jízdního pruhu a adaptivní tempomat.

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Pathfinder Rock Creek

Novinkou pro rok 2023 je Pathfinder Rock Creek, dostupný výhradně s pohonem všech kol, s cenami od 44 115 EUR. Kromě terénní výbavy má čalounění umělou kůží, oranžově zbarvené kontrastní prošívání a surround-view monitor.

Pathfinder SL

Ceny Nissanu Pathfinder 2023 SL začínají na 42 715 EUR (FWD) a 44 615 EUR (AWD). Kromě toho nabízí elektrické víko zavazadlového prostoru, čalounění pravou hovězí kůží, devítipalcový dotykový displej infotainmentu, vyhřívaný volant a standardní navigaci.

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Pathfinder Platinum

Ceny nejvyššího modelu Nissan Pathfinder Platinum začínají na 49 265 eurech (FWD) a 51 165 eurech (AWD). Seznam výbavy zahrnuje 20palcová kola, panoramatické střešní okno, kapitánská sedadla ve druhé řadě, ambientní osvětlení, prémiový kožený interiér, zvukový systém Bose s 13 reproduktory, digitální přístrojový štít s 12,3palcovým displejem, 10,8palcový head-up displej a hands-free zadní výklopné dveře.

Nissan Pathfinder 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Záruka Nissan

Nissan Pathfinder 2023 opouští montážní závod ve Smyrně v Tennessee s tříletou zárukou na nárazníky 36 000 mil a pětiletou zárukou na pohonné ústrojí 60 000 mil. Delší záruka se může vyplatit, pokud najedete více kilometrů, než je průměr.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Autobrezik