Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

The džíp Renegade 2023 je starší člen třídy malých SUV. První generace Jeepu Renegade byla uvedena na trh v roce 2015. Objevily se zvěsti o zcela nové verzi druhé generace, která přijde s novějšími modely, jako je tato VW taos, Mazda CX-30 , Hyundai Kona a Subaru Crosstrek by měl soutěžit.

Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Jeep se však více soustředil na vylepšení než na představení zcela nového Renegade. Navzdory své zastaralé platformě má Renegade vybavení na to, aby se dostal dále do terénu než jeho konkurenti v oblasti crossoverů. Nabízí také nejnižší vstupní cenu v rostoucí řadě Jeepu.

Jeep Renegade 2023: co je nového?

Jeep pro rok 2023 upustil od základního Renegade Sport, jediné varianty se standardním pohonem předních kol. Řadu nyní tvoří Latitude, Limited a Trailhawk, všechny se standardním pohonem všech čtyř kol nebo 4×4. Místo aby dodal zcela nový Renegade, Jeep rozsáhle aktualizoval balíčky exteriéru a interiéru pro každý stupeň výbavy. Například prémiová skupina pro Renegade Latitude nabízí další vybavení, jako je samostmívací zpětné zrcátko, elektricky ovládané sedadlo řidiče s obousměrnou bederní opěrkou, vyhřívaná přední sedadla, střešní ližiny a mlhová světla.

Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Elevační balíček pro Renegade Latitude navíc zahrnuje lesklé černé plakety, neutrálně šedé kroužky mřížky a 19palcová kola z lehké slitiny Granite Crystal. Limited Elite má navíc full LED vnější osvětlení (mlhovky, světlomety, zadní světla a světla pro denní svícení).

✓ Můžete také zkontrolovat:

Elitní verze Renegade Trailhawk se vyznačuje koženými sedadly, vyhřívanými řídítky, odmrazovačem oken a elektricky ovládaným sedadlem řidiče v osmi směrech. Mezi další změny patří nová barevná paleta Detonator Yellow v kombinaci s alpskou bílou, černou, Colorado Red, Slate Blue, Sting-Gray a Graphite Grey.

Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Všechny varianty Renegade jsou standardně vybaveny 8,4palcovým dotykovým informačním a zábavním systémem Uconnect s navigací, satelitním rádiem, Apple CarPlay, Androidem automobil a vybavený Bluetooth. Latitude přidává 17palcová litá kola, tónovaná zadní skla, bezklíčový vstup a automatické světlomety, zatímco Limited přichází s koženým interiérem a 18palcovými koly. Trailhawk je standardně dodáván s matně černou kapotou, ochranným krytem, ​​velkou rezervní pneumatikou a vyšším odpružením.

Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Temperamentní motor s turbodmychadlem

Jeep Renegade 2023 je standardně dodáván s 1,3litrovým přeplňovaným čtyřválcem, který produkuje 177 koní a točivý moment 210 lb-ft. Všechny stupně výbavy mají devítistupňovou automatickou převodovku ve spojení s pohonem všech kol (Jeep Active Drive) nebo 4×4 (Jeep Active Drive Low 4×4).

Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

SUV Renegade Trailhawk, které je nejvíce schopné jízdy v terénu, se vyznačuje plazivým poměrem 21:1, světlou výškou 8,7 palce a světlou výškou až 8,1 palce. Má také ovládání sjezdu z kopce a může se ponořit až 19 palců do vody. Renegade Trailhawk navíc může táhnout až 2 000 liber, když je správně vybaven.

Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Pokročilé bezpečnostní funkce

Jeep Renegade 2023 je vybaven pokročilými asistenčními systémy pro řidiče, jako je varování před mrtvým úhlem, varování před křížením vzadu, varování před opuštěním jízdního pruhu a tlumič naklonění přívěsu. Novinkou pro Renegade Limited 2023 je adaptivní tempomat.

Záruka na Jeep

Všechny Jeep Renegades pocházejí z továrny s tříletou zárukou na nárazník 36 000 mil a pětiletou zárukou na pohonné ústrojí 60 000 mil. Prodloužená záruka se může vyplatit, pokud jezdíte nadprůměrné množství.

Jeep Renegade 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Jeep Renegade 2023 Cena a dostupnost

Objednávky na Jeep Renegade 2023 začnou na podzim 2022. Cena zatím nebyla stanovena, ale počítáme s doporučenou maloobchodní cenou 31 000 eur za Latitude a až 33 000 eur za nejvyšší model Limited.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Autobrezik