Opel Insignia 2022: technická data, cena, datum vydání

Nový Opel Insignia 2022 , třetí generace německého sedanu, uvidí denní světlo na konci roku 2023. S tímto novým vydáním posouváme jeho design dopředu.

Opel si myslel, že Insignia má budoucnost v segmentu D sedanů a že model, který je aktivní od roku 2008, by neměl být vyřazen. K oživení prodejů modelu, který byl stejně jako všechny ostatní sedany těžce zasažen SUV horečkou, kterou trh zažívá už něco málo přes dekádu, však budou nutné určité změny.

Opel Insignia 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Přestože Insignia nebude nahrazena crossoverem, bude koexistovat s budoucím SUV, které bude umístěno bezprostředně nad modelovou řadou. Takže, i když to bude žít doma s nepřítelem, tam bude prostor pro příchod   nového vozu Opel Insignia 2022  , jehož už známe některé detaily a  jehož design  jsme se   očekávají v   novém vydání těchto řádků  .

✓ Můžete také zkontrolovat:

Opel Insignia 2022: Očekáváme novou generaci

Víme, že Insignia 2022 bude i nadále nabízet aktuální formát Grand Sports s nadměrně velkými dveřmi zavazadlového prostoru a sportovnější, svažující se linií střechy. Formát, který je podobný jako u Peugeotu 508 a který dosáhl dobrých výsledků na trhu, doplňuje nová maska ​​chladiče „Vizor“, design, který integruje světlomety a který již vidíme u jiných modelů, jako je např. Opel Mokka.

Opel Insignia 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Pro prostor pro cestující vytlačí inženýři Opel koncept „Pure Panel“ s přehlednější palubní deskou a většími obrazovkami. Je založen na nejnovější generaci platformy EMP2 skupiny PSA, která umožňuje růst o několik milimetrů a zároveň zvětšuje prostor dostupný v prostoru pro cestující. Společnost se sídlem v Rüsselsheimu chce v roce 2022 umístit Insignii jako skutečný top model.

Na mechanické úrovni bude Opel Insignia 2022 vybaven 1,5litrovými čtyřválcovými naftovými a benzinovými motory, doplněnými dvěma plug-in hybridními verzemi. Všechny motory budou spojeny s osmistupňovými automatickými převodovkami a pohonem předních kol, s výjimkou výkonnější   plug-in hybridní   verze, která bude mít pohon všech kol.