Opel Insignia 2022: Technická data, změny, cena

Opel

Nový Opel Insignia 2022 , třetí generace německého sedanu, uvidí denní světlo na konci roku 2023. S tímto novým vydáním posouváme jeho design dopředu.

Opel si myslel, že Insignia má budoucnost v segmentu D sedanů a že model, který je aktivní od roku 2008, by neměl být vyřazen. K oživení prodejů modelu, který byl stejně jako všechny ostatní sedany těžce zasažen SUV horečkou, kterou trh zažívá už něco málo přes dekádu, však budou nutné určité změny.

Přestože Insignia nebude nahrazena crossoverem, bude koexistovat s budoucím SUV, které bude umístěno bezprostředně nad modelovou řadou. Takže, i když to bude žít doma s nepřítelem, tam bude prostor pro příchod   nového vozu Opel Insignia 2022  , jehož už známe některé detaily a  jehož design  jsme se   očekávají v   novém vydání těchto řádků  .

✓ Můžete také zkontrolovat:

Opel Insignia 2022: Očekáváme novou generaci

Víme, že Insignia 2022 bude i nadále nabízet aktuální formát Grand Sports s nadměrně velkými dveřmi zavazadlového prostoru a sportovnější, svažující se linií střechy. Formát, který je podobný jako u Peugeotu 508 a který dosáhl dobrých výsledků na trhu, doplňuje nová maska ​​chladiče „Vizor“, design, který integruje světlomety a který již vidíme u jiných modelů, jako je např. Opel Mokka.

Pro prostor pro cestující vytlačí inženýři Opel koncept „Pure Panel“ s přehlednější palubní deskou a většími obrazovkami. Je založen na nejnovější generaci platformy EMP2 skupiny PSA, která umožňuje růst o několik milimetrů a zároveň zvětšuje prostor dostupný v prostoru pro cestující. Společnost se sídlem v Rüsselsheimu chce v roce 2022 umístit Insignii jako skutečný top model.

Na mechanické úrovni bude Opel Insignia 2022 vybaven 1,5litrovými čtyřválcovými naftovými a benzinovými motory, doplněnými dvěma plug-in hybridními verzemi. Všechny motory budou spojeny s osmistupňovými automatickými převodovkami a pohonem předních kol, s výjimkou výkonnější   plug-in hybridní   verze, která bude mít pohon všech kol.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.