Rolls-Royce Ghost 2021: motory, ceny, technické údaje

Rolls-Royce

Rolls-Royce Ghost 2021 je široce uznáván jako výrobce karoserií luxusních automobilů pro obzvláště bohaté a Grand Ghost je vstupním bodem do tohoto exkluzivního světa. Zatímco současná generace Series II je již nějakou dobu na základě nedávných špionážních záběrů, očekáváme, že brzy bude odhalen zcela nový Ghost. Dá se říci, že duchův styl bude spíše evolucí než dramatickým odchodem. Nejnovější Ghost však s největší pravděpodobností již nebude sdílet svou základnu s běžným BMW řady 7. Místo toho očekávejte, že Rolls odhodí kolosální skořápku a přepychovou kabinu mysli na svou vlastní strukturu níže. Dokud nebudou zveřejněny další podrobnosti, můžeme o budoucím vývoji jen spekulovat, ale můžeme podávat zprávy

Co je nového pro rok 2021?

I když předpokládáme, že to hodně připomíná odchozí model – design Rolls-Royce se vyvíjí závratnou rychlostí – Duch v roce 2021 bude od základu. Očekáváme, že nejnovější a největší Duch bude naplněn ještě lepšími daty a vyšší technologií.

Ceny a které koupit

  •  Limuzína: 315 000 eur
  •  Prodloužený rozvor: 350 000 eur

Hádáme cenu, ale bez ohledu na to bude základní cena nového Ducha stále mimo dosah téměř všech kupujících nových automobilů. Standardní funkce, možnosti a dostupné ozdoby budou určitě hojné, ale budeme si muset počkat na prodej Ducha, než budou k dispozici podrobnosti.

Motor, převodovka a výkon

Nadcházející Ghost měl mít motor podobný tomu, který se nachází pod kapotou jiných produktů Rolls-Royce, jako je Phantom s nejdelším dojezdem a SUV Cullinan. Oba mají 6,7 litrový motor V-12 se dvěma turbodmychadly, který poskytuje výkon 563 koní a točivý moment až 664 lb-ft a očekáváme, že nový Ghost V-12 bude ještě výkonnější. Odcházející duch je uveden do pohybu motorem V12 o objemu 6,6 litru se dvěma turbodmychadly a má regulovanou maximální rychlost 250 km / h. Poslední, který jsme testovali, se pohyboval v přímé linii s autoritou, ale při agresivní jízdě se valil za rohy. Očekáváme, že nový Ghost bude sportovnější, i když od sportovního sedanu má ještě daleko.

Spotřeba paliva a skutečné MPG

EPA dosud nezveřejnila odhad spotřeby paliva pro nový Ghost, ale pokud je model 2020 možností, neočekáváme, že bude spotřebitelem pohonných hmot. Jakmile dostaneme šanci, uvedeme nového Ghosta na náš test spotřeby paliva na dálnici 200 mil a aktualizujeme tento příběh o výsledky.

Interiér, pohodlí a náklad

Stejně jako kabina každého Rolls-Royce se očekává, že nový Ghost bude nekompromisně bohatý, přičemž každý povrch, tlačítko, spínač a páka jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Aby se odlišil od konkurentů, jako jsou Bentley Flying Spur a Mercedes-Benz třídy S, Rolls-Royce se pravděpodobně bude držet jen málo. Přemýšlejte o skládaných kobercích, jemné kůži, krásně zpracovaných dřevěných a kovových akcentech a čalounění stropu s malými vestavěnými LED světly pro simulaci hvězdné oblohy. Nejlepší sedadlo v domě bude zadní, kde budou cestující nepochybně hýčkáni ještě luxusnějším vybavením, jako jsou masážní sedadla, zábava na zadních sedadlech a akr prostoru pro nohy.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Infotainment a konektivita

Špionážní fotografie modelu Ghost 2021 nám bohužel neposkytly žádný pohled, ale očekáváme, že standardem bude velká dotyková obrazovka infotainmentu s navigací, Apple CarPlay, Android Auto a integrovaným hotspotem WiFi. U odcházejícího modelu umožnil zábavní systém se dvěma obrazovkami na zadních sedadlech cestujícím nastavit rádio, zadávat cíle do navigačního systému a mnohem více – což očekáváme v roce 2021.

Bezpečnostní a asistenční funkce řidiče

I když je nepravděpodobné, že by National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) a Road Safety Insurance Institute (IIHS) provedly nárazové zkoušky jízdy s tímto nízkým objemem a vysokou cenou, očekáváme, že Rolls-Royce s Ghost 2021 zintenzivní svoji asistenční hru . Odcházející model nabídl několik takových funkcí, ale nový model by měl v této kategorii učinit skoky. Mezi nejdůležitější bezpečnostní funkce pravděpodobně patří:

  •  Sériové automatické nouzové brzdění s detekcí chodců
  •  Standardní upozornění na opuštění jízdního pruhu s varováním o opuštění jízdního pruhu
  •  K dispozici adaptivní tempomat s poloautonomním jízdním režimem

Záruka a ochrana údržby

Stejně jako zbytek řady Rolls-Royce přichází i nový Ghost 2021 se čtyřletým záručním a údržbovým balíčkem, jehož platnost nevyprší při určitém počtu ujetých kilometrů.

  •  Omezená záruka je na 4 roky nebo neomezené míle
  •  Na hnací ústrojí je poskytována záruka 4 roky nebo neomezené míle
  •  Bezplatná údržba je kryta po dobu 4 let nebo neomezených kilometrů

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.