Subaru BRZ 2022: Technické údaje, motory, ceny

Subaru

Po měsících spekulací přišla zpráva, že Subaru BRZ 2022 se představí letos na podzim spolu se svou Toyotou 86 Twin. Z toho, co jsme slyšeli, je plánováno, že příští generace modelu dorazí do USA někdy příští rok.

Konečně, Subaru BRZ dostává svůj první redesign od svého debutu v roce 2012. Prozatím máme spoustu informací a novou škádlivou fotografii, která odhaluje nové 10paprskové kolo vozu. Tento model je navíc údajně poháněn 2,4litrovým Flat-Four. Buď by měl využívat turbodmychadlo pro generování výkonu kolem 260 koní, nebo atmosférický motor o výkonu 217 koní.

Vnější design Subaru BRZ

Nové Subaru BRZ 2022 je sportovní vůz, který vypadá velmi atraktivně. V poslední době jsme slyšeli spoustu zvěstí a konečně je tento model potvrzen a škádlen před úplným odhalením. Máme také několik špionážních fotografií, které ukazují, jak bude vypadat model nové generace. Chystaný sporťák si na první pohled zachová relativně stejné rozměry i tvar. Většina změn je však nejvíce patrná na přední straně.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nové Subaru BRZ nyní přichází s modelově atraktivními LED světlomety, osvěženou maskou chladiče s voštinovým vzorem. Boční profil sdílí stejné linie se stylovými koly, svislými bočními sacími otvory a subtilními předními blatníky. Na zadní straně jsou také drobné úpravy. Nová LED zadní světla, která mají souvislý vodorovný pás pro zdůraznění šířky, a výrobce přidal na konec integrovaný spoiler na rty.

Aktualizace a změny interiéru

Interiér Subaru BRZ 2022 by měl zůstat sportovní s několika malými aktualizacemi. Jak však jistě víte, design interiéru tohoto modelu rozhodně není jeho silnou stránkou. Tím myslíme, že nedosahuje stejné míry únavy jako jeho rival Nissan 370Z. Jak již bylo řečeno, očekávají se některé drobné aktualizace a kupující dostanou lepší luxusní kabinu vyrobenou z kvalitnějších materiálů. Subaru by také mohlo využít nový infotainment a konektivitu jako nedávno uvedený model Outback.

Specifikace a výkon hnacího ústrojí Subaru BRZ

Nový Subaru BRZ 2022 se pravděpodobně používat 2,4 litru plochou čtyři hnací ústrojí z existujícího Subaru. Spolehlivý zdroj navrhuje buď turbodmychadlo s výkonem 260 koní, nebo sací systém s výkonem 217 koní. Ten by se mimochodem měl standardně dodávat se šestistupňovou manuální převodovkou a jako jedinou možnost využívat pohon zadních kol.

Datum vydání a cena

Podle některých spekulací dorazí nová generace Subaru BRZ 2022 do USA někdy příští rok. Tento model bude vypadat sportovněji než kdy předtím a mohl by používat turbo nebo atmosférický motor. Jak již bylo zmíněno, tento sportovní vůz bude uveden na trh společně s modelem Toyota 86 letos na podzim. Výrobce zatím žádné informace o ceně neuvedl. Podle některých zvěstí se však nejpravděpodobnější cena pohybuje kolem 30 000 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.