Subaru Outback 2021: Interiér, motor a úpravy

Subaru

Subaru Outback 2021  dostane více občerstvení. Japonská automobilka plánuje vydat šestou generaci v roce 2020. Tento model zažije mnoho změn. Nedávné pověsti však říkají, že  Outback 2021  také obdrží řadu aktualizací. Můžete očekávat stejný design s několika drobnými změnami. Interiér nabídne trochu více aktualizace.

Největším upgradem však bude nový motor. Koncept Subaru Viziv je nyní „jeden“ a na tomto konceptu bude založeno mnoho nových modelů. Nečekejte však takový sportovní charakter ve vzdálené oblasti. Crossover bude stále vypadat jako SUV kombi.

Subaru Outback 2021 vypadá mnohem ostřeji

Subaru plánuje změnit stylistický jazyk. V zásadě budou mít všechna budoucí vozidla design Viziv Concept. Totéž se stane s  Subaru Outback 2021  . Nečekejte však tak vysokou úroveň sportovnosti. Na druhou stranu můžeme očekávat určité svalové vedení.

Šestihranná mřížka zůstává vpředu, ale je hranatější. Zapomeňte na světlomety ve tvaru C. Nové jednotky světlometů jsou hranaté. Koncept Viziv je výraznější po stranách. Nižší světlá výška, větší kola a užší okna jsou dobře viditelné. Nový outback také přidá dveřím více záhybů. Zadní část vypadá mnohem ostřeji. Rozměry jsou však zachovány. To znamená, že  Outback 2021 bude  dlouhý 189,6 palce.

Interiér

Četné aktualizace obdrží také interiér. Nečekejte však takové dramatické změny. V každém případě  Outback 2021  určitě přinese více aktualizací. Na druhou stranu můžeme očekávat moderní design interiéru s novými a většími obrazovkami. Aktualizovaný informační systém a digitální sdružený přístroj jsou bezpečné. Subaru Outback 2021  nadále pojme pět cestujících. Můžeme však očekávat větší komfort a lepší kvalitu jízdy.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Crossover bude nyní standardně vybaven systémem Eyesight od Subaru. Tento systém je vybaven řadou kamer, které identifikují jiná vozidla na silnici. Systém také identifikuje chodce a jiné objekty. Zaměřovací systém také automaticky sníží plyn a zabrzdí. Hodnocení zabezpečení bylo výrazně vylepšeno. Součástí systému je také řada asistenčních funkcí řidiče.

Podrobnosti o hnacím ústrojí

Aktuální Subaru Outback nabízí čtyřválec o objemu 2,5 litru a šestiválec o objemu 3,6 litru. První jednotka produkuje výkon 175 koní a točivý moment 174 lb-ft. Druhý motor již nebude k dispozici. To znamená, že Subaru Outback 2021 dostane zcela nový čtyřválcový motor o objemu 2,4 litru.

Tato přeplňovaná jednotka se nachází v aktuálním výstupu. Může produkovat až 260 koňských sil a točivý moment 277 lb-ft. Subaru navíc umístí stejný motor pod kapotu nového, staršího modelu. Přeplňovaný motor nabízí také systém přímého vstřikování, převodovku CVT a konfiguraci pohonu všech kol.

Cena a datum vydání Subaru Outback 2021

Zcela nové  Subaru Outback 2021  stojí více než současný model. Outback v současné době stojí 25 000 eur. The  Outback 2021  stojí kolem 27.800 eur. Cena je stále dostupná. Nový crossover Subaru bude u prodejců k dispozici ve druhé polovině roku 2020.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.