Toyota Sequoia 2022: ceny, přehled, technická data

Toyota

Přepracovaná Toyota Sequoia 2022 je hned za rohem. Toto SUV je hodnoceno jako špičkové a je jedním z nejprodávanějších ve Spojených státech. Podle zpráv se příští generace Toyoty Sequoia 2022 dostane na trh příští rok a měla by zavést několik vylepšení. Některé z prvních renderovacích obrázků se objevily nedávno a musíme uznat, že vypadají atraktivně a svěže.

Pokud jste nevěděli, od roku 2000 se toto SUV stalo nejlepší volbou, pokud hledáte velké rodinné vozidlo se třemi řadami sedadel. V roce 2022 mohou kupující očekávat několik zásadních aktualizací, které budou většinou probíhat venku, s trochou většího pohodlí uvnitř.

Facelift Toyota Sequoia 2022

Toyota Sequoia 2022 je atraktivní SUV, které bude vypadat odvážnější a moderněji. Na první pohled vypadá tento model osvěženě, ale oproti současnému modelu se nijak zásadně nezmění. Místo toho by mělo dostávat občerstvení v polovině cyklu. Design je stále stejný, pevná struktura karoserie na rámu je zachována. Obecně to znamená, že Sequoia zůstává rozměrově beze změny.

Nové SUV Sequoia však přináší menší občerstvení, včetně atraktivnějšího designu mřížky s více chromovými akcenty. Nové LED světlomety jsou na svém místě, zatímco boční profil má ostřejší linie. Je zajímavé, že vykreslená Sequoia má na zadní straně lepší grafiku zadních světel a stejný tvar jako její předchůdce. Celkově, jak vidíte, si zachovává stejný jedinečný vzhled.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Změny v interiéru

Interiér je pro výrobce tou nejnáročnější částí. Nemůžete jít špatně s Toyota Sequoia 2022 , nicméně. Předně nabízí velmi prostornou třířadou kabinu s dostatkem místa pro sedm lidí. Stejně jako dříve je k dispozici pět různých možností vybavení, včetně variant SR5, TRD Sport, Limited, TRD Pro a Platinum. Základní výbava SR5 má také úžasný design interiéru.

Tento model má 6,1palcovou dotykovou obrazovku, Android Auto, Amazon Alexa, Apple CarPlay a třízónovou klimatizaci. Pro horní lišty jsou však k dispozici další funkce, jako je střešní okno, kožené čalounění a větší displej.

Specifikace motoru

Nová Toyota Sequoia 2022 bude s největší pravděpodobností obdrží pouze exteriér a interiér aktualizace. To znamená, že toto velké SUV může mít stejný silný motor jako ten současný. Benzínový motor V8 o objemu 5,7 litru pohání aktuální Sequoiu a generuje výkon až 380 koní a točivý moment 400 liber.

Díky tomuto silnému motoru může Sequoia vytáhnout až 7400 liber. Obecně je to stále daleko od přední Ford Expedition a její 9 300 liber tažné kapacity. Je zajímavé, že jsme slyšeli mnoho fám, že příští Sequoia by mohla dostat novou převodovku, která nahradí stárnoucí šestistupňový automat. V zásadě víme jistě, že všechny ozdobné lišty nabízejí v celém rozsahu standardní RWD, s výjimkou ozdobné lišty TRD Pro, která nabízí standardní systém 4WD.

Cena a datum vydání Toyota Sequoia 2022

Nadcházející Toyota Sequoia 2022 bude vypadat atraktivněji než dříve. Poslední zpráva ukazuje, že Sequoia zasáhne obchodní zastoupení v posledním čtvrtletí roku 2021. Pokud jde o cenu, nejnovější aktualizace v polovině cyklu dodají, že SUV stojí mírně.

Můžeme tedy předpokládat, že začíná na částce kolem 51 000 eur. Pokud chcete něco jiného, ​​je kapotáž TRD Pro vynikající volbou, která má spoustu pohodlí, ale budete za ni muset zaplatit nejméně 64 000 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.