VW ID.4 2021: motory, ceny, technické údaje

Volkswagen

Zcela nový Volkswagen ID.4 2021 bude uveden na trh v blízké budoucnosti. Minulý týden německá automobilka zveřejnila první oficiální fotografie. Díky tomu jsme měli možnost vidět první detaily interiéru. Kabina vypadá elegantně a Volkswagen nabídne karosářské modely SUV i kupé. Vnější design sleduje stejnou cestu jako ostatní modely ID.

Podle spolehlivých zpráv tento model nabídne plně elektrický dojezd 200 až 300 mil. Kromě toho ID.4 SUV dorazí s nastavením jednoho a dvou motorů. Jakmile dorazí, ID.4 bude druhým elektromobilem značky, který bude konkurovat modelům Hyundai Kona Electric a Kia e-Niro.

Design Volkswagen ID.4 2021

Volkswagen také odhalil fotografie vnějšího designu. Bohužel to však nejsou fotografie, ale vykreslení. Nicméně, Volkswagen ID.4 2021 nabídek nic inovativní a nové. Místo toho přichází se stejným designovým jazykem jako ostatní modely ID. Přední kapotáž je vybavena standardními LED světlomety, které zasahují do středového znaku. Neexistuje žádná mřížka, protože se jedná o plně elektrické SUV.

Dolní přední nárazník vypadá dramaticky, má přívody vzduchu a sportovnější rozdělovač. Stejný příběh pokračuje i vzadu s LED zadními světly a menším zadním oknem. Boční profil vypadá štíhle a VW bude nabízet větší kola z lehkých slitin, což je skvělé. Zákazník si může vybrat mezi běžným SUV a kupé SUV se šikmou linií střechy.

Detaily interiéru k dispozici

Jak jsem řekl, VW minulý týden vydal první fotografie interiéru. Nadcházející SUV Volkswagen ID.4 v roce 2021 bude podobné modelu ID.3 a my se nedivíme. Interiér je jednoduchý a moderní. Palubní deska má komplexní design a standardně je k dispozici digitální displej řidiče. K dispozici je také další velká volně stojící dotyková obrazovka pro infotainment.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Německý výrobce automobilů nabízí působivé ambientní osvětlení ve 30 různých barvách. ID.4 SUV má také panoramatickou skleněnou střechu. Pokud jde o interiér, model ID.4 bude dostatečně prostorný, prostornější než Golf, ale méně prostorný než Tiguan. Nakonec nabídka obsahuje dvě speciální edice.

Dojezd a nabíjení

Podle Volkswagenu nabízí nový model na jedno nabití dojezd 310 mil. Volkswagen ID.4 2021 nabízí vstupní úrovně pouze verze s 200 mil. Základní úroveň výbavy využívá jeden elektromotor na zadní straně, zatímco úroveň výbavy využívá dva motory. To znamená, že nejvyšší úrovně výbavy nabízejí standardní nastavení pohonu všech kol.

Pravidelnou variantou bude SUV s pohonem zadních kol. Standardní výkon činí přibližně 200 koní, zatímco modely se dvěma motory produkují až 300 koní. Volkswagen říká, že toto SUV můžete na nabíječce doma dobít za jednu noc. Dobrá věc je, že VW nabízí 125 kWh nabíječku, pomocí které můžete ID.4 nabít z 0 na 80% za 35 minut.

Datum vydání a cena modelu Volkswagen ID.4 2021

Nadcházející Volkswagen ID.4 2021 bude stát víc než jeho konkurenti jako Kia e-Niro a Hyundai Kona Electric. Všechny tři modely jsou malá elektrická SUV, ale ID.4 stojí za základní konfiguraci „S“ kolem 35 000 eur. ID.4 SE začíná na 40 000 eur a varianta SEL na 45 000 eur. Prodej začne v prvním čtvrtletí roku 2021.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.