Geely KX11 2022: Ceny, informace, technická data

Geely

Autosalon v Šanghaji, který se konal na konci dubna tohoto roku, ukázal světu spoustu zajímavých automobilových novinek, mezi které patří např. Geely KX11 2022 zaujalo své právoplatné místo – stylový a módní crossover, a když byl vytvořen, vývojáři říkají, že byly použity pouze nejmodernější technologie. Svědčí o tom vzhled, provedení interiéru i charakteristika motorového prostoru a kombinace toho všeho dává vozu nejen vyniknout v proudu, ale staví jej na roveň spolužákům z Evropy, Japonska a Koreje s vysokými konkurenceschopnost na různých trzích, a to i na domácím trhu.

Mimo

Vzhled vozu, soudě podle fotografie, lze považovat za jeho vítěznou stránku. Není nijak okázalý a zdůrazňuje své spojení s nejlepšími evropskými módními trendy, ale restyling přesto přidal Číňanům světlé detaily, díky nimž se auto v proudu rozhodně neztratí.

Tvář Geely’s KX11 2022 připomínající crossovery sesterské značky Volvo. Má poměrně velké rozměry, skloněné čelní sklo a odlehčenou kapotu s mnoha podélnými drážkami a mírně vyvýšeným středem. Uprostřed dole je oválná chromovaná mřížka chladiče s vertikálními lamelami a uprostřed je velký znak značky. Malé hranaté světlomety jsou vybaveny vysoce kvalitními LED žárovkami a pásy denního svícení.

Body kit začíná hned níže, vizuálně lehký, ale zároveň výkonný. Mezi jeho aerodynamické přechody patří platforma pro poznávací značku, široký přídavný otvor pro nasávání vzduchu složitého tvaru, spousta chromovaných ozdobných lišt a masivní skluznice úplně dole.

Profil nového modelu vypadá brutálně. Malé chromované střešní ližiny zdůrazňují čistokrevné křivky střechy a dojem umocňuje mohutná linie oken v chromovaném lemování s černými plastovými sloupky. Reliéf je zde převážně hladký, kromě ražby na spodní části dveří. Končí v oblasti obrovských zaoblených podběhů a prahů, které jsou opatřeny chromovanou lištou. Zde je terénní charakter crossoveru zdůrazněn ochrannou černou plastovou vrstvou, zaoblenými zrcátky s opakovači blinkrů, ráfky o průměru 18-20 se zajímavým vzorkem a kliky dveří lehce zapuštěné do karoserie.

Za ním vypadá nové tělo uvolněněji. Pod žebrem antény je masivní zaměřovač s posilovačem brzdového signálu. Mírně nakloněná sklenička přechází do téměř průsvitné hlavní části víka, kterou zdobí LED obrysová světla, tenký pás, který prochází celou zadní částí. Níže naleznete drobné reliéfní přechody a také hlubokou ražbu pro SPZ. A tato část končí objemným bodykitem, ozdobeným tenkými mlhovkami a velkým, složitě zakřiveným chromovaným pruhem.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní

Interiér nového modelového roku Geely KX11 2022 se vyznačuje futuristickým designem a pevnými dokončovacími materiály, včetně kůže, látek, plastových a kovových vložek. Multimediální výbava bude samozřejmě na úrovni a sedmimístný interiér vám umožní cestovat na dlouhé vzdálenosti s celou rodinou.

kontrolní a řídící orgány

Volant vozu má střední velikost, poměrně tlustý věnec s pohodlným obložením ve spodní části a masivním středem, vpravo a vlevo od něj jsou ovládací tlačítka a joysticky. Bezprostředně za volantem je malý digitální přístrojový štít, napravo od něj je lesklý povlak, který prochází celou kabinou a do kterého je integrována jak dotyková obrazovka zábavního komplexu, tak samostatný displej pro spolujezdce. Níže naleznete tenké štěrbiny ventilačních deflektorů a sadu knoflíků pro nastavení klimatizace a dalších funkcí.

Středový tunel je velký a obsahuje technický panel se stylovým voličem převodovky a voličem jízdních režimů, organizér, místo pro nabíjení zařízení, více připojení a impozantní loketní opěrku s lednicí uvnitř.

sedadla a kufr

Vůz je určen pro současný pohyb pěti nebo sedmi osob a každý cestující i řidič by měli mít pohodlné, kvalitní kožené sedadlo s měkkou výplní a decentní boční oporou. Přední sedadla budou vybavena vyhříváním a elektrickým nastavením polohy, ve druhé a třetí řadě je možné mírně změnit polohu opěradla a na pohovce ve druhé řadě můžete využít i pohodlnou loketní opěrku, pokud není třetí jezdecký.

Do zavazadlového prostoru bez problémů pojmete zavazadla o objemu 520 litrů a toto číslo lze přestavením sedadel ve druhé a třetí řadě více než zdvojnásobit.

Technická charakteristika

a Geely KX11 2022 přijde na čínský trh s dvoulitrovými benzinovými motory o výkonu 218 nebo 238 „koní“ a sedmistupňovým robotem nebo osmistupňovým automatem. Pohon bude vepředu – s méně výkonným agregátem nebo plný.

Nepotřebujete ani zkušební jízdu, abyste pochopili, že auto dokáže rychle zrychlit a jezdit nejen ve městě a na dálnici, ale i v lehkém terénu.

možnosti a ceny

Při zahájení prodeje bude novinka nabízena ve dvou stupních výbavy, jejich počet se později rozroste. Cena auta v Číně začíná na 20 000 eurech.

soutěžní modely

Mezi čínské crossover konkurenty patří Hyundai Santa Fe , Kia Mojave, Toyota Highlander , Pilot Honda , Volkswagen Teramont, Audi KU8 a Mazda CX-9 .

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.