Subaru XV 2022: fotografie, ceny, technická data

Přední analytici předpovídají v příštích několika letech stabilní poptávku po crossoverech. Možná právě proto japonská značka Subaru rychle provedla restyling svého crossoveru SUV s pohonem všech kol, který je nyní inzerován pod označením Subaru XV 2022.

Během modernizace se novinka zvětšila, přešla na novou platformu, aktualizovala výkonové charakteristiky motorů a získala nová technologická a designová řešení v exteriéru.

Mimo

Design karoserie druhé generace řady Subaru XV je založen na nejnovějším proprietárním konceptu, který lze přeložit jako „kombinace dynamiky a integrity“. Specialisté však dokázali plně zachovat rozpoznatelné detaily klasického stylu značky. Celoplošné nové vydání crossoveru s pohonem všech kol poskytuje k recenzi:

 • žebrované boční profily šikmé kapoty;
 • lichoběžník krytu chladiče zdobený lesklou černou látkou a chromováním loga společnosti;
 • agresivní šilhání výkonných optických bloků vybavených DRL ve tvaru C s LED konektory.

Spodní segment sportovní přední části má exkluzivní design. S kompaktními rozměry nárazníku, mřížkou sání vzduchu integrovanou do vysokého plastového bodykitu, masivní úhlopříčkou ochranného plechu. Okraj přední roviny karoserie harmonicky doplňuje mlhovky zabudované do bočních difuzorů.

Podle očitých svědků není vizuální vnímání nového modelu Subaru Cross 2022 v žádném případě horší než reprezentativní a reprezentativní protějšky ve vyšší cenové kategorii.

V pohledu z profilu má karoserie rozpoznatelné prvky sportovního uspořádání. Na fotografii je dynamický, aerodynamický obrys střechy svažující se k zadnímu prosklení, tmavé polevy okenního rámu a širokých vertikálních sloupků, zajímavý design zrcátek a mírné množství stupňovitých reliéfů na bocích vln.

Realita terénního potenciálu crossoveru po reformě je viditelná:

 • ve čtvercové konfiguraci podběhů a zesílené verzi 43,2cm kol;
 • s vysokým přistáním krytu;
 • v kompaktním formátu převisů a přítomnosti masivního ochranného plastu na spodních obrysech karoserie.

V uspořádání a designových prvcích zadní části: boční sloupky clony okenního spoileru, grafika značky parkovacích světel, vysoký prah reliéfních dveří zavazadlového prostoru, široký nárazník, úhlopříčka ochranné lišty a černý plast rám mlhových světel.

S konfigurací modelu Subaru XV 2022 Podle všeobecného mínění odborníků společnost připravuje základ pro vývoj technicky a technologicky propracovaných nástupců značkových modelových řad.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní

Interiér neohromí prémiovostí programu výbavy ani exkluzivními designovými lahůdkami. Hlavní důraz je kladen na pohodlí ovládání, pohodlný přístup k aktivátorům technických a elektronických zařízení, maximální bezpečnost řidiče a cestujících v případě nouze.

Přední panel zobrazuje:

 • vynikající informační obsah a čitelnost analogu, přehlednost v základní konfiguraci výhybky;
 • bohaté příkazové funkce touchpadu mediálního displeje a mechanické aktivátory několika možností na volantu;
 • sada difuzorů a štít s podložkami pro úpravu mikroklimatu uvnitř.

Řidiči v předních řadách ocení ergonomii a kompetentní profilování sedadel pilotů, různé rozsahy nastavení, komfort boční podpory a efektivitu servisního vybavení, včetně systémů vytápění a ventilace.

Typická třímístná pohovka je méně pohodlná kvůli své kompaktní velikosti. Kromě toho může vysoký profil konce tunelu způsobovat nepohodlí cestujícímu na prostředním sedadle.

Výčet výhod 380litrového zavazadlového prostoru zahrnuje široký otvor dveří, rovnou podlahu a možnost zvětšit standardní objem na 1200 litrů částečnou demontáží sedadel pohovky. V podlaze zavazadlového prostoru je integrován výklenek pro plné rezervní kolo a příslušenství.

Technická charakteristika

Nová generace XV má status kompaktního crossoveru s vnějšími rozměry 4485×1800 a 1615 mm, středovou základnou a světlou výškou 2665/220 mm.

Nová karoserie je přizpůsobena designu a charakteristikám uspořádání „Bogie“ se značkou SPG s příčným pohonem, kombinací nezávislého kola, McPherson a víceprvkového zavěšení náprav.

Přednosti nové Subaru XV 2022 Brzdový okruh s plným okruhem kotoučových brzd, dvojicí stabilizátorů a vylepšenou funkčností prvků bezpečnosti jízdy.

 • Výkonový potenciál modelu pro ruský trh představuje benzinový atmosférický dvoulitrový boxer motor o výkonu 150 koní / 196 Nm špičkový tah. K pohonné jednotce je připojen variátor pohonu všech kol.
 • Testovací jízda ukázala, že crossover stráví od startu do druhé stovky něco málo přes 10 sekund. Maximální rychlost na úrovni 192 km/h, spotřeba paliva ve variabilním jízdním režimu je 7 litrů.

možnosti a ceny

Nový modelový rok Subaru XV 2022 bude na český trh dodán ve třech modifikacích za 725 000-775 000 Kč. Cena jednotlivých verzí se liší v závislosti na komfortních a funkčních prvcích příplatkové výbavy.

konkurentů

V top 5 stejného druhu skutečných konkurentů jsou nejnovější verze KIA Sportage , Peugeot 3008, Škoda Karoq , Nissan X Trail a Mazda CX-5 .

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.